Euro Model

Modelete Më Të Reja 2021
Ndjehuni Rehat Me Produktet Tona
Të Gjitha Ngjyrat Në Stok
Ne Kutjdesemi Për Më Të Miren Për Ju
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

J'a Door - More than Enough Choices

E Punuar Me Dashuri Dhe Përkushtim

Zgjidhni atë që ju dëshironi, eja dhe përcato ngjyrën tënde.

Prerja e Drurit

Prerja e drurit të klasit të pare me makinerit më të avancur, në dimenzione të ndryshme, zierja dhe tharja e drurit në furrat tona që prodhimet tona të jen sa më të qëndrueshme.

Projektimi

Prjoketimi nga dizajnerët tanë me përkushtim të madh që të Krijojmë modelet më të mira në tregun tonë, dhe klientët tanë të kenë sa më shum mundësi në zgjedhjen e tyre.

Për ne


Fabrika e mobileve EURO-MODEL‎ e cila gjindet ne Gjilan është Kompani e cila mirret kryesisht prodhimin e karrikave dhe tavolinave. Kjo Kompani ka filluar punën në vitin 2010 dhe ka pasur një plasim të madhë të produkteve në tregun vendor. Themeluesit e saj janë vëllezerit Dushica të cilët mirreshin me përpunimin e drurit dhe furnizojshin përpunuesit e drurit ne tërë Kosovën. Me vizione të reja e freskojnë dhe e zgjerojn gamën e produkteve duke përfshirë stile bashkohore dhe moderne. Provoni produktet tona të prodhuara me mjaft dashuri dhe profesionalizem. Zgjidhni Komoditetin.Prodhime nga druri i paster, i zier, i perpunuar ashtu si do donte gjithkush per komoditetin dhe kualitetin ne shtepine e tyre! Përparësi e jona është se me porositjen e produkteve tona keni mundësinë te zgjidhni modelin,ngjyren e drurit apo llojinn e materialit sipas preferences suaj! Kemi nje staf te profesionalizuar te cilet kujdesen per secilin detaj qe permban nje karrike,tavoline,garniture apo komodë.Ju mirpresim!

Services

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum.

Entrance Doors

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum.

Sliding Doors

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum.

Garage Doors

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum.

Installation & Repair

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum.

Morbi Accumsan Ipsum Velit. Nam Nec Tellus a Odio Tincidunt Auctor Amet Mauris.

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.